Od przedszkolaka do maratończyka

Mamy dla Was niesamowitą informację – dla wszystkich dzieci w wieku od 3 do 15 lat, przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenie, czyli „Bieg od przedszkolaka do maratończyka”! Bieg odbędzie się 03.06.2023r o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Świdwinie. Biuro biegu będzie czynne od godziny 14:00, więc zachęcamy do wcześniejszego przybycia.

Liczba uczestników jest ograniczona – tylko 150 osób, więc jeśli chcesz, by Twoje dziecko wzięło udział w tym niezwykłym wydarzeniu, nie czekaj i zapisz swoje dziecko na adres e-mailowy nauka@wodnyrelax.pl do 31.05.2023r.

Bieg organizowany jest z okazji Dnia Dziecka, więc poza samym biegiem, dzieci będą miały możliwość skorzystania z wielu darmowych atrakcji takich jak dmuchańce, warkoczyki, tatuaże oraz malowanie twarzy. Na miejscu będzie również możliwość zakupienia lodów, przekąsek, kiełbaski z grilla, napojów bezalkoholowych, a dla dorosłych piwa.

W trakcie biegu będzie prowadzone darmowe szkolenie z obsługi Automatycznego Defibrylatora Zewnętrznego (AED). To niezwykle ważne szkolenie, które może pomóc w ratowaniu życia w nagłych sytuacjach. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w szkoleniu i zdobycia niezbędnej wiedzy. Bądźmy razem bezpieczni!

To będzie niezapomniane przeżycie dla najmłodszych, dlatego już teraz zapraszamy do zapisów i wspólnego świętowania Dnia Dziecka!

Do zobaczenia na starcie biegu!