Otwieramy!!!

Już od tej soboty (20.06.2020) zapraszamy od godziny 7:00 wszystkich stęsknionych za naszym basenem! 

W związku z nowymi wytycznymi będziemy pracować z pewnymi ograniczeniami. Bardzo prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do zaleceń personelu. A oto podstawowe zasady:

1. Prosimy o niekorzystanie z pływalni w razie objawów ostrej infekcji, złego samopoczucia lub podwyższonej ciepłoty ciała. Personel ma prawo zmierzyć użytkownikowi basenu temperaturę.
2. Prosimy o utrzymywanie stałej odległości około 2m od innych odwiedzających na całym obszarze obiektu, nie tylko w samym basenie kąpielowym, ale także podczas korzystania z szatni, przebieralni, toalet, natrysków.
3. Prosimy o zasłanianie ust i nosa łokciem w razie kaszlu lub kichania
4. Prosimy o dezynfekcje rąk po wejściu do obiektu.
5. Obowiązkowe noszenie osłon ust i nosa przez użytkowników z wyłączeniem kąpieli i pływania w basenie – osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w przebieralni, z której należy bezpośrednio udać się pod natrysk i poprzez brodzik przejść do basenu. Ubierając się po kąpieli należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu przebieralni.
6. Przy kasie może znajdować się tylko jedna osoba.
7. Obowiązkowa i staranna kąpiel pod natryskami przed wejściem do hali basenowej.
8. Z jednego toru mogą korzystać maksymalnie 4 osoby.
9. Z wanny SPA mogą korzystać wspólnie tylko członkowie rodziny, osoby mieszkające razem, pozostali klienci korzystają pojedynczo.
10. Prosimy o ograniczenie pobytu do czasu kąpieli w basenie i przebrania się.
11. Na obiekcie mogą znajdować się osoby korzystające z basenów (maksymalnie 60 osób) oraz obsługa.