Nowe kursy pływania w Parku Wodnym RELAX

Serdecznie zapraszamy do naszej oferty nauki pływania  Parku Wodnego RELAX. Nasza szkoła oferuje wysokiej jakości program nauczania, dopasowanego do różnych grup wiekowych i umiejętności.

Dla Maluchów: Nauka dla Niemowląt 

Jeśli poszukujesz możliwości wprowadzenia maluszka w świat wody już od wczesnych lat, wtedy zapisz go na zajęcia grupy „Maluchy”. Nasze specjalne kursy dla małych dzieci i niemowląt są doskonałe. Tworzymy atmosferę wspierającą naukę oraz pewność w wodzie już od wczesnych lat.

Dzieci i młodzież: Indywidualne podejście 

W kategorii „Dzieci i młodzież” oferujemy różnorodne grupy, podzielone ze względu na poziom zaawansowania. Nasi doświadczeni instruktorzy zapewniają opiekę i indywidualne podejście, aby wspierać umiejętności pływania. 

Jeśli Twoje dziecko już dobrze radzi sobie w wodzie, zapraszamy na wyższy poziom zajęć, które pomagają dalej doskonalić technikę i zwiększać wydajność.

Zajęcia dla Szkół: Edukacja i Aktywność 

Nasza szkoła pływania współpracuję również z placówkami edukacyjnymi, obowiązkowo w godzinach lekcyjnych. Nasze doświadczenie dotyczące podejścia oraz postępowania z dużymi grupami wpływa efektywnie na naukę pływania dla grup szkolnych.